نرم افزار پخش مویرگی شایگان سیستم با امکانات بالا و به صرفه

نرم افزار پخش مویرگی شایگان سیستم با امکانات بالا و به صرفه

یکی از بهترین و مفیدترین نرم افزارهایی که شما می توانید برای انجام انواع فعالیت های مالی و اداری خود تهیه کنید و استفاده ی مفید و موثری از آن داشته باشید نرم افزا پخش مویرگی می باشد.این نرم افزار قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد که این قابلیت ها موجب سهولت در کار و فعالیت های مالی و اداری خواهد شد.

در اینجا برخی از امکانات این نرم افزار را برای شما ذکر خواهیم کرد.

در ابتدا نرم افزار پخش مویرگی کاملا قابل برنامه ریزی می باشد به صورتی که شما می توانید برای مناسبت های خاص برای برخی از مشتریان خود تخفیف ویژه در نظر بگیرید و این مورد را توسط نرم افزار برای مشتریان خود اعمال نمایید.

شما می توانید از طریق این نرم افزار به خوبی و درستی پورسانتی که برای فروشندگان باید در نظر بگیرید را متوجه شوید.این نرم افزار این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که بدون اینکه درگیر هرگونه مشکلی برای محاسبه ی پورسانت و حق ازحمه ی فروشندگان بشوید در پایان هر ماهی بدانید که چه میزانی باید به کارمندان خود پرداخت کنید.

یکی دیگر از امکانات مهم و اساسی که این نرم افزار پخش مویرگی در اختیار شما قرا می دهد برنامه ی سفارش گیری در محل می باشد.این نرم افزار می تواند عملیات سفارش گیری و همچنین فاکتور خوانی را برای شما انجام دهد.

از جمله ی مهمترین ویژگی هایی که این نرم افزار در اختیار شما عزیزان قرار می دهد این موضوع می باشد که شما می توانید اطلاعات موجود در انبار و به عبار کلی انبار داری را بر عهده ی نرم افزار بگذارید و این نرم افزار به شما اطلاع می دهد که چه اجناسی در انبار موجود می باشد و اینکه چه اجناسی در حال انقضا می باشند و موعد نگهداری آن ها به اتمام رسیده است را به شما اطلاع می دهد.

/ 0 نظر / 27 بازدید