انتخاب بهترین نرم افزار پخش مویرگی

انتخاب بهترین نرم افزار پخش مویرگی

شرکت‌ها به صورت‌های مختلفی محصولات خود را توزیع و به فروش می‌رسانند. بعضی از آن‌ها از طریق دفتر مرکزی و مستقیماً محصولات خود را به مصرف‌کننده نهایی تحویل می‌دهند و بعضی از آن‌ها از طریق عمده‌فروش و یا خرده‌فروش محصولات خود را در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی قرار می‌دهند. هدف اصلی از پخش مویرگی این است که محصولات شرکت در همه‌جا در دسترس باشد و به نظر تولیدکنندگان محصول، در دسترس بودن کالا باعث فروش بیشتر محصول خواهد شد. شرکت‌های پخش مویرگی فرایندهای فروش خود را به دو صورت گرم و سرد انجام می‌دهند. نرم افزار پخش مویرگی به نرم افزاری می‌گویند که کاربر بتواند مدیریت امور مالی و فرایندهای توزیع و پخش خود را به‌ صورت سیستمی انجام دهد. با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی شایگان سیستم، کاربران می‌توانند از امکانات مدیریت تخفیفات، مدیریت پورسانت، تعریف نمایندگان فروش، امکان ارتباط با برنامه پاکت سایبر و ... بهره‌مند شوند. البته لازم به ذکر است که کلیه امکانات حسابداری، انبارداری، دریافت و پرداخت، دفتر چک و دفتر قسط نیز در سیستم پخش مویرگی وجود دارد. نرم افزار پخش مویرگی برای مدیریت فرایندهای پخش مویرگی به کار می‌رود و با استفاده از برنامه سفارش‍گیری ویزیتور که Pocket Cyber نام دارد این فرایند تکمیل می‌گردد. یعنی ویزیتورها در محل با استفاده از برنامه پاکت سایبر که قابل نصب بر روی تبلت‌های اندرویدی می‌باشد در محل با استفاده از آلبوم کالاها برنامه را به فروشندگان نشان می‌دهند و در صورت سفارش گیری می‌توانند فاکتور مربوطه را به صورت آنلاین و یا آفلاین به نرم افزار پخش مویرگی حسابگر انتقال دهند. با استفاده از این برنامه می‌توان برای ویزیتورها مسیر تعریف نمود و همچنین مسیر پیموده شده توسط ویزیتور را در برنامه مشاهده نمود. از دیگر امکانات نرم افزار پخش مویرگی مدیریت نمایندگان و ذینفعان فروش می‌باشد. شما می‌توانید نمایندگان فروش خود را گروه‌بندی نموده، برای آن‌ها نوع مانند ویزیتور، راننده و ... تعریف نموده و مشخص نمایید که در هر فاکتور چه گروه نماینده‌ای ذینفع می‌باشد. نرم افزار به صورت اتوماتیک حساب مربوطه ویزیتور را درگیر می‌نماید و مشخص می‌نماید هر ویزیتور تاکنون چقدر از شرکت بستانکار می‌باشد.

از دیگر امکانات ممتاز نرم افزار پخش مویرگی می‌توان به نامحدود بودن سطوح گروه‌بندی کالاها در آن اشاره نمود. بدین ترتیب که کاربران می‌توانند به صورت نامحدود گروه‌بندی داشته باشند. با استفاده از امکان مدیریت تخفیفات نرم افزار پخش مویرگی می‌توان قوانین تخفیفات خاصی را تعریف نمود و برای فاکتورها آن را اعمال نمود.

ویزیتورها با استفاده از برنامه پاکت سایبر می‌توانند برگه دریافت در محل صادر نمایند و چنانچه از پرینترهای سازگار با برنامه استفاده می‌نمایند می‌توانند رسید و فاکتور مشتری را در محل چاپ و به او تحویل نمایند.

با استفاده از امکان درج لیستی دریافت وجوه از مشتریان، می‌توان اطلاعات دریافت وجوه نقد و  چک‌ها از خریداران مختلف را به صورت لیستی وارد کرده و فاکتور تسویه شده را مشخص نمود.

مدیر سیستم می‌تواند با استفاده از امکاناتی که نرم افزار پخش مویرگی در اختیار وی قرار می‌دهد برای ویزیتورها محدودیت ایجاد نماید و در فروش، حساب‌ها، انبارها و ... ویزیتور دارای محدودیت باشد.

از امکانات اصلی نرم افزار پخش مویرگی، گزارش‌های تخصصی مالی، حسابداری، پخش مویرگی، خواب سرمایه و ... می‌باشد. با استفاده از این گزارشات مدیریت می‌تواند داده‌های مورد نیاز برای تصمیم‌گیری را در اختیار خود داشته باشد تا تصمیم بهینه را صورت دهد.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید